0 532 053 83 27
Aydıntepe Mah. Yeşildere Cad. No:14/D Tuzla/İst.
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ
İstanbul Klima Santralleri

İstanbul Klima Santralleri

Zenkar Havalandırma | İstanbul Klima Santralleri

Zenkar Havalandırma ; Klima santralleri, dış veya ortamdan alınan havayı soğutma grubu veya bir kazan yardımıyla istenilen özelliğe göre ısıtma ya da soğutma yapan elemandır.
 

Birçok farklı parçadan oluşur. fan, fanı döndüren bir motor, ısıtma bataryası, soğutma bataryası, nemlendirici/nem alıcı elemanlar, ısı geri kazanım ekipmanı, santral tipine göre değişen klaslarda filtreler ve damperlerden oluşur.
 

Büyük binalar ve mahallerin hava şartlandırmasında kullanılan klima santralleri(A.H.U), doğru çalışan bir kontrol sistemi, oldukça uygun bir ortam ısısı ve temiz bir hava sağlayarak ortam konforunu en üst seviyede tutar. Santralin ısıtma-soğutma kapasitesi kontrol edilerek, ortam ısısının sabit kalması sağlanır ve enerjinin optimum kullanılmasını sağlayarak enerji israfını engelleyip tasarruf sağlar. Klima santralleri iyi bir kontrol ve gözetleme için otomasyon sistemi ile bağlantı olmalıdır. Çünkü bir klima santralinin işletimini kolaylaştırmak ve oluşacak hataları en kısa sürede tespit etmek bu sistemler ile mümkün olmaktadır.

İstanbul Klima Santralleri | İstanbul Zenkar Havalandırma |İstanbul Havalandırma Firmaları
Web Tasarım İzmir © 2015
Web Tasarım İzmir