0 532 053 83 27
Aydıntepe Mah. Yeşildere Cad. No:14/D Tuzla/İst.
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

,

İstanbul Davlumbaz Sistemleri

Zenkar Havalandırma | İstanbul Davlumbaz Sistemleri Havalandırma kanalları galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları imal edilmiştir. Üretimlerimiz kanal ve fittings malzemeleri bilgisayara verilen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir. Düz kanal imalatımız 120-130-150-2500 mm aralığında otomatik makinalarda yapılmaktadır. Kanallar, dirsekler, redüksiyonlar otomatik kilit makinası ile kapatılmaktadır. Kanal flanş bağlantıları, otomatik panç makinasında yapılıp, üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanır.

Devamı
,

İstanbul Çelik Baca Sistemleri

Zenkar Havalandırma | İstanbul Çelik Baca  Sistemleri Sistem elemanları, modern enerji tasarrufu sağlayan gaz veya fuel oil yakıtlı sistemlerden yoğun su buharı içeren atık gazın atımı sırasında atık gazın duman kanalı üzerindeki yıkıcı etkilerini önlemek için kullanılır. Gaz, sıvı, ve katı yakıt türleriyle çalışan ısıtma ünitelerinin atık gazlarını atmosfere güvenli bir şekilde iletilebilmesi için geliştirilmiştir. Tek cidarlı baca sistemi bileşenleri ısıtma cihazlarının modernizasyonunu kolaylaştırır. Isıtma ünitelerinin spesifik bilgilerine göre  Çelik Baca Sistemleri et kalınlıklarını arttırılarak veya malzeme türü değiştirilerek farklı yakıt tiplerinde de kullanılabilmektedir.

Devamı
,

İstanbul Havalandırma Sistemleri

Zenkar Havalandırma | İstanbul Havalandırma Sistemleri Zenkar Havalandırma ; Hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir. Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Zenkar Havalandırma olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

Devamı
,

İstanbul Havalandırma Kanalları

Zenkar Havalandırma | İstanbul Havalandırma Kanalları Zenkar Havalandırma ; Havalandırma kanalı (hava kanalı) imalatı ve montaj hizmetlerini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Hava kanallarında birinci sınıf galvaniz saç, paslanmaz veya alüminyum levha ile yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları kullanmaktayız.

Devamı
,

İstanbul Çatı Tipi Fanlar

Zenkar Havalandırma | İstanbul Çatı Tipi Fanlar Zenkar Havalandırma ;  Çatı tipi fan ünitelerine kanal sonu bağlantı elemanı olarak veya direk açık  ortamdan emiş yaptırılarak egzos atışı yaptırılır.  Çatı tipi fanlar düşük debilerde domestik ürün olarak kullanılabilir. Sessiz ve uzun süreli çalışma istenen domestik baca gazı tahliye uygulamaları, davlumbaz baca uygulamalrı ve yüksek basınç gerektiren baca uygulamaları için kullanılabilir.

Devamı
,

İstanbul Isıtma Soğutma Sistemleri

Zenkar Havalandırma | İstanbul Isıtma Soğutma Sistemleri Zenkar Havalandırma ; Her türlü soğutma,endüstriyel soğutma,ısıtma ve iklimlendirme ile ilgili sistemlerin projelendirilmesi, taahhüdünün gerçekleştirilmesi ve destek servislerinin sağlanması Her türlü soğutucu dolap kabinleri, buz makineleri ve soğutma gruplarının; ısıtıcılarının ve ısıtma gruplarının; bunların yedek parçaları ve aksamlarının imalatının, ithalatının, ihracatının ve dahili ticaretinin yapılması Her türlü soğutucu ve ısıtıcı dolaplarının servis ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi. Bu amaçla servir ve satış ağlarının oluşurulması. Soğuk hava ve soğuk hava depoları, ısıtma sistemlerinin proje ve imalatının yapılması;sıra mağazaların soğutma ve ısıtma sistemlerinin bir bütün olarak taahhüdünün ve imalatının yapılması. Klima, buz makinesi ve benzeri soğutucuların, ısıtıcıların, bunların aksam ve parçalarının imalatının, satışının, bakım ve onarımının yapılması. Her türlü üretim makine ve cihaz donanımı ve Endüstriyel tesislerdeki yardımcı ünitelere ait sistem ve tesisatlar için Bakım-Onarım-Montaj-Demoraj içeren "Teknik Servis" faaliyetinde bulunulması.

Devamı
,

İstanbul Hücreli Aspiratörler

Zenkar Havalandırma | İstanbul Hücreli Aspiratörler Zenkar Havalandırma ; Hücreli Aspiratörler, ısıtma ve soğutma istenmeyen yerlerde, ortam havasını tazelemek için, kullanılacak ortam havasının özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitede imal edilmiştir. Hücreli Aspiratör​ Kullanım yerleri ; işyerleri, ofisler, kafeteryalar, marketler, restaurantlar, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, mutfaklar, endüstriyel tesisler, bankalar vb. Müşteri ihtiyacına göre hücreli aspiratörlerimiz filtreli ve filtresiz olarak imal edilmektedir. parça eşya taşıma

Devamı
,

İstanbul Klima Santralleri

Zenkar Havalandırma | İstanbul Klima Santralleri Zenkar Havalandırma ; Klima santralleri, dış veya ortamdan alınan havayı soğutma grubu veya bir kazan yardımıyla istenilen özelliğe göre ısıtma ya da soğutma yapan elemandır.   Birçok farklı parçadan oluşur. fan, fanı döndüren bir motor, ısıtma bataryası, soğutma bataryası, nemlendirici/nem alıcı elemanlar, ısı geri kazanım ekipmanı, santral tipine göre değişen klaslarda filtreler ve damperlerden oluşur.   Büyük binalar ve mahallerin hava şartlandırmasında kullanılan klima santralleri(A.H.U), doğru çalışan bir kontrol sistemi, oldukça uygun bir ortam ısısı ve temiz bir hava sağlayarak ortam konforunu en üst seviyede tutar. Santralin ısıtma-soğutma kapasitesi kontrol edilerek, ortam ısısının sabit kalması sağlanır ve enerjinin optimum kullanılmasını sağlayarak enerji israfını engelleyip tasarruf sağlar. Klima santralleri iyi bir kontrol ve gözetleme için otomasyon sistemi ile bağlantı olmalıdır. Çünkü bir klima santralinin işletimini kolaylaştırmak ve oluşacak hataları en kısa sürede tespit etmek bu sistemler ile mümkün olmaktadır.

Devamı
HİZMETLERİMİZ | İstanbul Zenkar Havalandırma |İstanbul Havalandırma Firmaları
Web Tasarım İzmir © 2015
Web Tasarım İzmir